Tato stránka je permanentně ve vývoji a proto vypadá, tak jak vypadá. Východiska, při kterých jsem vycházel při jejím návrhu:
- maximální rychlost načítání, tj. žádné obrázky ani jiné efekty
- otevírání pokaždé do nového okna (možno otevírat několik stránek najednou)
- jsou zde stránky, které sám používám, na požádání přidám stránky další, případně budu udržovat jinou verzi tohoto portálu.

Možnosti použití:
- vytvořit si záložku v používaném prohlížeči
- dát si tuto stránku jako domácí stránku vlastního prohlížeče
- zkopírovat stránku k sobě (například File/Save As)
- zkopírovat k sobě jen link (například přetažením ikonky stránky z adresy na plochu) a
- zkopírovat k sobě celou stránku, v textovém editoru pak vložit navštěvované stránky a vlastní linky.

Alternativne se na tento portal dostanete tak, jak to pouzivam ted sam, kdyz cestuji. Napisi v prohlizeci go.to/ortart, a jsem tam ;)

Oba dva předposledně uváděné způsoby vytvoří soubor, jenž je možno uložit do Start menu a vyvolávat jeho spuštění klávesovou zkratkou, zároveň se spustí prohlížeč. (Uložení jako link a vyvolávání klávesovou zkratkou používám osobně).

Přestože návrh na celou stránku je skutečně můj vlastní, nedělám si naň nárok a kdokoli si jej tedy může stránku vesele stáhnout, případně upravit a používat. Případné připomínky vítám.

Odkazy na živé rozhlasové vysílání vyžadují instalovaný Windows Media Player (součást OS Windows) resp. REAL Player. Případné bližší informace o Cz rádiích, která vysílají on-line je zde. Tamtéž i případné odkazy na vysílání s nižším audiorozlišením, tedy méně náročné na přenosové linky.

Komu se stránka nelíbí, ať ji nepoužívá.

Hodně štěstí.Návrat zpět na portál